Origoo.cz

Jsme online galerie současného umění a designu, kde nemusíte mít miliony, abyste si mohli dovolit koupit originální umělecké dílo. A ani vám to nezabere tolik času. Vysněný obraz nebo designový kousek si nyní můžete vybrat pohodlně online a navíc na jednom webu. Rádi bychom, aby pro vás byla kvalitní originální díla dostupnější a jejich nákup příjemnější – bez elitářských tendencí.

Náš team kurátorů a kunsthistoriků uměním a designem žije. Aktivně sledujeme vývoj uměleckého světa, denně se snažíme objevovat nové talenty, inspirujeme se na výstavách, pravidelně navštěvujeme umělce v ateliérech a sledujeme klauzury mnoha uměleckých škol. Jedině tak můžeme nabízet kvalitní výběr děl, pomáhat umělcům vyslat jejich práce do světa a získat prostředky k jejich další tvorbě. Věříme, že se mnoho mladých talentů, kteří jsou zde zastoupeni, v budoucnu na umělecké scéně výrazně prosadí.

O umění také rádi čteme a chceme to co nás zajímá sdílet. V našem magazínu proto najdete články o aktuálním dění na umělecké scéně, rozhovory s umělci nebo zajímavosti z dějin umění. Magazín pro vás připravujeme ve spolupráci s kurátory a studenty dějin umění.